DZIESIĄTE ZWYCIĘSTWO NASZYCH TRAMPKARZY!
W meczu wyjazdowym rozegranym w dniu 20.04.2024r. o godz. 16.00 na boisku w Zmiennicy ekipa trampkarzy starszych MKS Sokół Domaradz pewnie pokonała 2 : 9 (0 : 5) drużynę LKS Płomień Zmiennica.
Było to kolejne z rzędu ligowe zwycięstwo najmłodszej drużyny Sokoła.
Poniżej prezentujemy skrótowy opis meczu oraz ciekawą fotorelację.
Wzorowa frekwencja, ogromne zaangażowanie, duże umiejętności oraz stosowanie się do wskazówek trenera zaowocowało tak wysokim
i zasłużonym zwycięstwem.
Wszyscy nasi zawodnicy zasługują na duże słowa uznania, gdyż rozegrali naprawdę fenomenalne spotkanie.
W pierwszych 40 minutach całkowicie zdominowali przeciwnika. Umiejętnie utrzymywali się przy piłce, skutecznie rozciągali grę oraz oddawali mnóstwo celnych strzałów na bramkę przeciwnika. Każda z formacji robiła to co do niej należy. Obrona pewnie przerywała wszelkie ataki rywala, pomocnicy mądrze rozgrywali piłkę
w różne strefy boiska, a napastnicy wykazywali się niezłą skutecznością.
Na specjalne słowa uznania zasługuje
Norbert Ilko, który będąc typowym obrońcą,
z powodu kontuzji naszych nominalnych bramkarzy, w tym meczu wcielił się w rolę golkipera. Ku zaskoczeniu wszystkich spisywał się fenomenalnie między słupkami, a w drugiej części zawodów obronił nawet rzut karny.
Trener Bartosz Walków mając szeroką ławkę rezerwowych w drugich 40 minutach spotkania umożliwił grę wszystkim naszym zawodnikom. Nasza ekipa nadal dyktowała warunki gry i dłużej utrzymywała się przy piłce.
Tylko chwilowy brak koncentracji i luki
w ustawieniu spowodowały że tracimy 2 bramki.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
(Lista strzelców sporządzona na postawie sprawozdania sędziego, chociaż rzeczywistość była nieco inna)
Alan Janusz – 3 bramki (17 min./ 30 min./ 40 min.)
Kacper Śmigiel – 2 bramki (6 min./ 79 min.)
Bartosz Domaradzki – 2 bramki (24 min./ 77min.)
Hubert Długosz – 1 bramka (54 min.)
Jakub Wnęk – 1 bramka (74 min.)
Drużynie Płomień Zmiennica dziękujemy za sportową atmosferę oraz możliwość wspólnej rywalizacji.
Bardzo serdecznie dziękujemy również:
P.Janowi Wnęk, P.Tomaszowi Wojtaszek oraz P.Tomaszowi Szerszeń za bezpłatną pomoc
w transporcie naszych piłkarzy
Aktualnie nasza drużyna trampkarzy starszych po 10 rozegranych spotkaniach ligowych, nadal umacnia się na pozycji lidera swojej grupy
z kompletem 30 punktów na koncie
BRAWO CHŁOPAKI
JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI
Jednocześnie zapraszamy wszystkich kibiców do uczestnictwa w meczach naszych drużyn młodzieżowych.
Każdy kto miał już okazję podziwiać naszych trampkarzy w akcji, może potwierdzić że naprawdę warto przyjść.
Najbliższe spotkanie ekipa trampkarzy starszych rozegra na własnym boisku w dniu 27.04.202r. o godz. 11.00 z drużyną