„SOKÓŁ” REMISUJE W MECZU KONTROLNYM NR 2 !

„SOKÓŁ” REMISUJE W MECZU KONTROLNYM NR 2 !!!

Zawodnicy MKS „Sokół” Domaradz w dniu 11.02.2023r. o godz. 14.00 na Euroboisku w Krośnie rozegrali drugi z rzędu mecz towarzyski. Tym razem sparingpartnerem naszej drużyny był zespół GKS „Aramix” Niebylec – zajmujący obecnie 7 miejsce w klasie A grupa Rzeszów. Bardzo wyrównane spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem 3 : 3 ( 2:1). Komentarz, fotorelacja oraz opis meczu poniżej.

W meczu wystąpili: Radosław Zawalski (Br.), Łukasz Pilch, Mateusz Pilch, Grzegorz Jantosz, Marcin Dobosz, Marcin Gosztyła, Michał Rogoz, Kacper Ząbek, Bogusław Król, Arkadiusz Ząbek, Marek Tomoń, Mateusz Obłój, Bartosz Mikoś.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Łukasz Pilch – 1, Marek Tomoń – 1, Arkadiusz Ząbek – 1.

Pierwsza połowa spotkania w wykonaniu „Sokoła” naprawdę dobra. U naszych zawodników widać było duże zaangażowanie i ogromną chęć zwycięstwa. Dobrze utrzymujemy się przy piłce, szybko doskakujemy do przeciwnika, umiejętnie i „z głową” gramy w środku pola i systematycznie atakujemy bramkę rywala.

10 minuta – Łukasz Pilch oddaje piękny i przede wszystkim skuteczny strzał na bramkę za pola karnego – 1 bramka dla „Sokoła”.

31 minuta – Zawodnik „Aramixu” dobrze wykorzystuje rzut wolny z okolicy 18 metra – 1 bramka dla Niebylca.

34 minuta – Precyzyjne oraz co najważniejsze „w tempo” podanie od Grzegorza Jantosza bardzo dobrze i na swój sposób wykorzystuje Marek Tomoń – 2 bramka dla „Sokoła”.

Po pierwszych 45 minutach wynik meczu to 2 : 1 dla ekipy z Domaradza. W przerwie zespół z Niebylca dokonuje licznych zmian w swojej drużynie. U nas słaba frekwencja uniemożliwia trenerowi M.Koniecznemu taki manewr.

71 minuta – Dośrodkowanie w pole karne od Marka Tomoń efektownie głową wykorzystuje Arkadiusz Ząbek – 3 bramka dla „Sokoła”.

82 minuta – Silny i skuteczny strzał z okolicy 16 metra oddaje napastnik „Aramixu” – 2 bramka dla Niebylca.

88 minuta – Kolejny właściwie i precyzyjnie wykorzystany rzut wolny przez zawodnika „Aramixu” – 3 bramka dla Niebylca.
Podsumowując, ogólnie można pochwalić cały nasz zespół. W pierwszej połowie drużyną lepiej wyglądająca była ekipa z Domaradza. W drugich 45 minutach ewidentnie zabrakło sił, a przewagę na boisku, dzięki licznie dokonanym zmianom, objęła drużyna z Niebylca. Zawodnicy MKS „Sokoła” Domaradz w całym meczu zaprezentowali się naprawdę przyzwoicie i niczym nie ustępowali wyżej notowanemu przeciwnikowi.
PANOWIE TAK TRZYMAĆ !!!

Drużynie GKS „Aramix” Niebylec dziękujemy za wspólną grę i życzymy samych zwycięstw w lidze. Poniżej prezentujemy krótki komentarz pomeczowy otrzymany od Michała Rogoza (dzięki Michał za zgodę na jego publikacje).

Michał Rogoz: Co do dzisiejszego sparingu, myślę że ogólnie trzeba ocenić go pozytywnie. Graliśmy moim zdaniem z dobrą drużyną, która ma doświadczenie z gier w wyższych klasach i to dało się wyczuć. Zaprezentowaliśmy się dobrze, mecz był wyrównany. Dopiero około 70 minuty widać było że inicjatywę przejmuje drużyna z Niebylca, która na meczu pojawiła się w około 20 osób. Niestety nie można tego samego powiedzieć o naszej drużynie, i to jest akurat powód do zmartwień. Oby frekwencja na następnych meczach kontrolnych już była wyższa.