DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE WZNOWIŁY ROZGRYWKI LIGOWE!
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE WZNOWIŁY ROZGRYWKI LIGOWE
W dniu 13.04.2024r. oba nasze zespoły młodzieżowe rozpoczęły zmagania ligowe
w rundzie wiosennej. Ekipa juniorów starszych uległa na wyjeździe 1 : 4 (0:1) drużynie
LKS Długie , natomiast zespół trampkarzy starszych na boisku w Izdebkach pokonał wysoko 10 : 5 (2:3) drużynę „Sparta” Izdebki.
Poniżej kilka zdjęć z tych pojedynków oraz skrótowa relacja.
Juniorzy „Sokoła” w pierwszym swoim meczu po przerwie zimowej udali się do aktualnego lidera ich grupy drużyny LKS Sanbud Długie .
Spore braki kadrowe oraz wymuszone niestandardowe ustawienie drużyny przyczyniło się do tego, że z meczu wyjazdowego wracają bez punktów.
Ogólnie gra naszych juniorów nie wyglądała źle, chłopaki starali się długo utrzymywać przy piłce oraz konstruować swoje akcje skrzydłami. Do straty drugiej bramki byliśmy równorzędną drużyną, niestety z upływem czasu nasi zawodnicy opadli z sił, a zespół gospodarzy przejął inicjatywę na boisku.
Liczymy że kolejne mecze przyniosą upragnione punkty naszym juniorom.
Najbliższy ich mecz ligowy, z powodu dwutygodniowej pauzy odbędzie się dopiero 4.05.24r. Wówczas znów w meczu wyjazdowym zmierzą się z zespołem ,,Górnik'' Strachocina.
Zespół trampkarzy „Sokoła” z powodu remontu naszego boiska zmuszony był rozegrać swój mecz na stadionie w Izdebkach.
(Zarządowi LKS Izdebki serdecznie dziękujemy za udostępnienie ich obiektu)
✅Pomimo tego, że drużyna „Sparta” Izdebki zajmuje aktualnie 7 miejsce w tabeli postawiła ona bardzo wysoko poprzeczkę naszym zawodnikom.
Pierwsza połowa spotkania bardzo słaba
w wykonaniu naszych trampkarzy.
Zawodnicy nie potrafili właściwie ustawić się na boisku oraz często przegrywali indywidualne pojedynki z lepiej zbudowanymi przeciwnikami.
Ogromna ilość błędów naszej drużyny skutkuje tym, że pozwalamy rywalowi na strzelenie aż
3 bramek.
Po przerwie po kilku „mocnych i koniecznych” słowach jakie skierował do zawodników trener B.Walków nasi trampkarze w pełni pokazują swoje umiejętności. Szybko i bardzo mądrze rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska, a następnie dochodząc do pozycji strzeleckich oddają skuteczne strzały na bramkę przeciwnika.
Znacznej poprawie ulega również gra naszej defensywy.
Kolejne minuty meczu udowadniają bezsprzecznie, że jesteśmy zespołem lepszym technicznie i kondycyjnie.
Brawo chłopaki za walkę oraz fenomenalną grę
w drugiej połowie spotkania
Bramki dla drużyny trampkarzy
Kacper Śmigiel – 4 bramki ( 16 min. 21 min. 44 min. 75min. )
Alan Janusz – 3 bramki ( 51 min – rzut karny. 58 min. 73 min. )
Szymon Duplaga – 1 bramka ( 41 min. )
Bartosz Domaradzki – 1 bramka ( 78 min. )
Gol samobójczy – 1 bramka ( 65 min. )
Aktualnie po 9 zwycięstwach z rzędu ekipa trampkarzy starszych MKS „Sokół” Domaradz zasłużenie zasiada na „fotelu lidera” swojej grupy.
Już za tydzień 20.04.2024r. o godz. 16.00 zespół trampkarzy rozegra kolejny mecz ligowy
Bardzo serdecznie dziękujemy firmie Agromasz za bezpłatne wypożyczanie busa niezbędnego
w transporcie naszych młodych zawodników. Dziękujemy również Panu Janowi Wnęk oraz
Panu Tomaszowi Wojtaszek za ich poświęcony czas oraz pomoc logistyczną udzieloną drużynie trampkarzy