ZDECYDOWANE „NIE DLA DEWASTACJI!
ZDECYDOWANE „NIE DLA DEWASTACJI”
Apelujemy do wszystkich osób korzystających z obiektów sportowych MKS „Sokół” Domaradz
o zachowywanie się w sposób cywilizowany.
Systematyczne uszkadzanie infrastruktury sportowej oraz pobliskiej altany nikomu nie służy.
Częste zaśmiecanie oraz niszczenie ławek dla zawodników rezerwowych nie tylko psuje ogólny wygląd naszego boiska, ale również stwarza ogromne niebezpieczeństwo dla zawodników
i kibiców.
W najbliższym czasie poza boiskiem w okolicach stref technicznych zainstalowane zostaną dodatkowe kosze na śmieci, bardzo prosimy
o korzystanie z nich we właściwy sposób
Kilka dni temu wewnątrz przylegającej do szatni klubowej drewnianej altanie pojawił się bardzo ORYGINALNY NAPIS reklamujący nasz Klub.
Zainteresowane osoby informujemy, że zabezpieczony został monitoring który jednoznacznie wskazuje autora tego mizernego dzieła sztuki.
Jeżeli sprawca dobrowolnie i samodzielnie skontaktuje się z Zarządem Klubu to sprawę spróbujemy załatwić polubownie.
W przeciwnym razie zabezpieczony materiał dowodowy zostanie przekazy odpowiednim służbą.
Sprawę traktujemy bardzo poważnie
Jednocześnie informujemy że Zarząd Klubu oraz wszyscy zawodnicy MKS „Sokół Domaradz wyrażają swój głęboki sprzeciw przeciw wszelkim aktom wandalizmu zarówno na obiekcie sportowym oraz na całym terenie miejscowości Domaradza.
Teren stadionu oraz cała pobliska infrastruktura jest dostępna dla wszystkich chętnych osób, które chcą w sposób kulturalny i odpowiedni spędzić tam swój wolny czas.
Szanujmy to co już mamy
Liczymy na Państwa zrozumienie oraz poparcie naszego apelu