GŁĘBOKIE ZAWITA DO DOMARADZA !
GŁĘBOKIE ZAWITA DO DOMARADZA
Już w najbliższą niedzielę 28 kwietnia
o godzinie 11:00 rozegramy mecz domowy
z LKS Głębokie.Najbliższy rywal po 16 kolejkach zajmuje tuż za nami 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów.
Ostatnie mecze z LKS Głębokie :
Głębokie 1:5 Domaradz
Domaradz 3:0 Głębokie walkower
Głębokie 2:2 Domaradz
Jak wyglądało ostatnie spotkanie z ekipą
z Głębokiego:
Ze strony gospodarza:
ostra gra, (w tym brutalny faul na naszym bramkarzu) niesportowe zachowania oraz pomeczowy incydent.
Gramy u siebie, na własnym stadionie
ze wsparciem Naszych wspaniałych kibiców
a więc DO BOJU SOKÓŁ
Tradycyjnie zapraszamy wszystkie przebojowe
i odważne dzieciaki do uroczystego wyprowadzenia zawodników oraz sędziów na płytę boiska.
Dzięki waszej obecności nasze oprawy meczowe nabierają sympatycznego i doniosłego charakteru.
Liczymy na Waszą liczną obecność
Zbiórka wszystkich chętnych dzieciaków pod budynkiem szatni około godziny 10.45
Zgodnie z obietnicą, dla naszych najmłodszych kibiców w ramach podziękowań podczas całego meczu dostępna będzie darmowa wata cukrowa. Zachęcamy do skorzystania i jednocześnie prosimy o głośny oraz kulturalny doping dla naszych zawodników.
Na meczu nie zabraknie również utworów muzycznych, amatorskiej spikerki, balonów oraz wlepek z herbem naszego Klubu. Emocje na boisku również gwarantowane
Ponadto informujemy, że podczas meczu wszystkie osoby które zgłosiły chęć zakupu szalików klubowych, a jeszcze tego nie zrobiły będą mogły je odebrać.
Wszelkie informacje odnośnie szalików będzie można uzyskać przy stoliku spikera.
Zapraszamy Kibiców Sokoła
na Stadion w Domaradzu i zachęcamy do głośnego dopingu