STW W BRZOZOWIE WSPIERA NASZ KLUB!
STW W BRZOZOWIE WSPIERA NASZ KLUB
Z dużą radością informujemy, że kolejna firma dołączyła do grona partnerów wspierających nasz Klub.
Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Brzozowie doceniła społeczną działalność oraz lokalną popularyzację piłki nożnej
Dziękujemy władzom firmy STW w Brzozowie za okazane wsparcie i mamy ogromną nadzieje że nasza współpraca będzie w przyszłości nadal kontynuowana oraz przyniesie obu podmiotom realne korzyści.
Zachęcamy wszystkich kibiców i sympatyków MKS Sokół w Domaradz do skorzystania z bogatej oferty naszego nowego sponsora.
Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Brzozowie
ul. Bohaterów II Wojny Światowej 8
36-200 Brzozów
Tel. 13 43 411 88 lub 600 698 252
Jednocześnie zachęcamy kolejne firmy oraz osoby prywatne do wsparcia naszego lokalnego klubu piłkarskiego – jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje.
Wszystkie zainteresowane osoby
i przedsiębiorstwa prosimy o kontakt osobisty, mailowy lub telefoniczny z Zarządem Klubu.
E-mail: mkssokoldomaradz@gmail.com
Telefon: 665 928 932 lub 663 111 799