KOLEJNE MECZE TRAMPKARZY I JUNIORÓW !
KOLEJNE MECZE TRAMPKARZY
I JUNIORÓW !
W słoneczną sobotę 4.05.2024r. obie nasze ekipy młodzieżowe rozegrały swoje mecze ligowe. W meczu wyjazdowym zespół juniorów starszych „Sokoła” przegrał 1 : 2 (1:0) z drużyną „Górnik” Strachocina.
Natomiast zespół trampkarzy MKS „Sokół” Domaradz na własnym obiekcie pokonał wysoko i pewnie 10: 1 (5:0) drużynę LKS Górki.
Poniżej skrótowe relacje z tych pojedynków.
Ekipa juniorów swój mecz rozegrała trochę nietypowo na sztucznym boisku w Pakoszówce.
W pierwszej połowie to gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce, jednak to nasz zespół po szybkim wypadzie na bramkę rywala otwiera wynik tego meczu i utrzymuje go aż do przerwy.
Na początku drugiej połowy to zawodnicy „Sokoła” częściej dochodzą do sytuacji strzeleckich.
Dodatkowo w 55 minucie zawodnik Strachociny otrzymuje bezpośrednią czerwoną kartkę za wybitnie niesportowe zachowanie.
Gry w przewadze nie potrafią jednak wykorzystać juniorzy z Domaradza.
Z czasem opadają oni z sił, a przeciwnik w 67 minucie doprowadza do wyrównania.
Zawodnicy ze Strachociny nadal atakowali naszą bramkę i po ewidentnym błędzie naszej defensywy w 90 minucie zdobywają zwycięskiego gola.
Juniorzy MKS „Sokół” Domaradz muszą popracować jeszcze nad koncentracją przez całe 90 minut oraz zespołową odpowiedzialnością za wynik meczu. Jesteście stosunkowo młodym
i niedoświadczonym zespołem, dlatego nadal mocno w Was wierzymy.
Bramkę dla naszego zespołu juniorów zdobył:
Brajan Stanisławczyk – 1 bramka (34 min.)
Przed naszymi juniorami pozostaje jeszcze do rozegrania 5 ligowych spotkań.
Najbliższe z nich odbędzie się już 11.05.2024r.
o godz. 14.00. – wówczas na własnym obiekcie podejmować będą drużynę LKS Izdebki Serdecznie zapraszamy
Pomimo tego, że na boisku zwyciężył zespół
„Górnik” Strachocina, to jednak naszemu zespołowi być może przyznaną zostaną 3 punkty. Zgodnie ze sprawozdaniem sędziowskim
w drużynie gospodarzy wystąpił na boisku zawodnik nieuprawniony do gry w systemie extranet.
O ostatecznej decyzji jaką podejmie Podokręg Piłki Nożnej w Krośnie będziemy informować.
Nasza drużyna trampkarzy nadal nie zwalnia tempa.
W swoim kolejnym meczu ligowym odnosi
12 zwycięstwo z rzędu
Pewnie i zasłużenie pokonuje zespół LKS Górki. Od 1 do 90 minuty to my kontrolujemy całkowicie wyniki i przebieg tego spotkania
Nasza obrona przerywa wszystkie próby ataków rywala. Wygrywamy większość indywidualnych pojedynków, długo utrzymujemy się przy piłce i systematycznie atakujemy bramkę przeciwnika. Przy nieco lepszej skuteczność wynik tego meczu mógłby być dużo wyższy.
Drużynie LKS Górki dziękujemy za możliwość rozegrania meczu w sportowej i przyjaznej atmosferze.
Życzymy Wam zwycięstw w kolejnych spotkaniach ligowych.
Bramki dla naszego zespołu trampkarzy zdobyli:
Kacper Śmigiel – 2 bramki ( 7 min. 80 min.)
Alan Janusz – 2 bramki (9 min. 75 min.)
Tomasz Barański – 2 bramki (14 min. 35 min.)
Szymon Duplaga – 2 bramki (42 min. 69 min.)
Bartosz Domaradzki – 1 bramka (31 min.)
Oliwier Mikoś – 1 bramka (50 min.)
Najmłodsi zawodnicy „Sokoła” pokazali w tym spotkaniu dobitnie, że ich praca i wysiłek na treningach przynosi okazałe efekty.
Z każdym kolejnym tygodniem doskonalą swoje indywidualne oraz zespołowe umiejętności piłkarskie. Chłopaki widać że tworzycie solidny, dobrze się rozumiejący i co najważniejsze zgrany zespół.
Atmosfera w drużynie również dopisuje
– oby tak dalej
W najbliższą sobotę 11.05.2024r. o godz. 16.00 ekipa trampkarzy zmierzy się na wyjeździe
z aktualnym wiceliderem tabeli drużyną „
Nie ukrywamy, że będzie to najważniejszy mecz naszych trampkarzy w całym sezonie,
a ewentualne zwycięstwo w tym pojedynku zapewni nam mistrzostwo całej ligi.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców oraz rodziców do wspierania najmłodszych zawodników MKS "Sokół" Domaradz