KOLEJNY SUKCES NASZYCH TRAMPKARZY !
KOLEJNY SUKCES NASZYCH TRAMPKARZY
W ostatnią sobotę kwietnia (27.04.2024r.
o godz. 11.00 trampkarze starsi
MKS Sokół Domaradz odnieśli kolejne spektakularne zwycięstwo.
Na własnym boisku pokonali renomowaną drużynę Beniaminek Profbud Krosno
aż 9 : 1 (3:1).
Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem tego spotkania oraz amatorską fotorelacją.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
Kacper Śmigiel – 4 bramki (20 min./ 26 min./ 62min./ 78 min.)
Alan Janusz – 2 bramki (52 min./ 70 min.)
Tomasz Barański – 1 bramka (36 min.)
Hubert Długosz – 1 bramka (69 min.)
Bartosz Domaradzki – 1 bramka (72 min.)
W 11 meczu ligowym naszym trampkarzom przyszło zmierzyć się z ekipą z Krosna, zajmującą aktualnie 4 miejsce w tabeli.
Nowy trener naszych rywali oraz nowe twarze na boisku zapowiadały ciekawy pojedynek.
Nasi zawodnicy podeszli do meczu bardzo poważnie i z dużym szacunkiem do przeciwnika.W pierwszej połowie obie drużyny toczyły równoległą walkę na boisku i groźnie atakowały bramkę przeciwnika.
Piłkarze Sokoła częściej oddawali strzały na bramkę, ale sporo z nich było niecelnych.
Na szczęście wytrwałość oraz ambicja naszych zawodników z każdą kolejną mijającą minutą przynosiły widoczne efekty.
W drugiej odsłonie tego pojedynku na boisku wyraźnie dominowali już młodzi piłkarze Sokoła. Długo utrzymywali się przy piłce i skutecznie przerywali wszelkie ataki rywala.
Na słowa uznania zasługuje bramkarz z Krosna, który popisał się kilkoma naprawdę doskonałymi interwencjami.
Po raz kolejny gratulujemy naszym trampkarzom zdobycia kompletu punktów. BRAWO
OBY TAK DALEJ
Już w najbliższa sobotę 4.05.2024r.
o godz. 11.00 również przed własną publicznością drużyna trampkarzy starszych Sokoła zmierzy się z zespołem LKS Górki .
Natomiast nasza ekipa juniorów starszych również 4.05.2024r. o godz. 11.00 zmierzy się na wyjeździe z drużyną Górnik Strachocina.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców